fbpx

Dlaczego my?

Hurtownia Odzieży Używanej - ECOWEAR.PL

Zapraszamy do pierwszej w Polsce cyrkularnej hurtowni odzieży używanej. Naszą misją jest promowanie odpowiedzialnej mody, która pomaga społeczeństwu i środowisku.

Opracowaliśmy własną, innowacyjną w skali światowej metodę zbiórek odzieży używanej. Prowadzimy je w największych firmach i korporacjach oraz wśród najbardziej wrażliwych ekologicznie osób, które chcą dać swoim ubraniom drugie życie. Odbywa się to za pośrednictwem portalu UbraniaDoOddania.pl, dzięki któremu przekazujemy setki tysięcy złotych najbardziej aktywnym fundacjom w kraju (zaufały nam takie marki jak WOŚP czy UNICEF). Kupując u nas, pomagasz nam rozwijać dobroczynną działalność portalu!

Dzięki autorskim metodom zbierania, trafiają do nas głównie modne i markowe rzeczy – 100% towaru nadaje się do powtórnej sprzedaży w sklepie.

Dla wygody naszych Klientów zbudowaliśmy specjalną Strefę Vintage, gdzie ubrania z tego segmentu można wybrać samodzielnie i kupić je wg cennika na sztuki. Umożliwiamy także połączenie przez video-chat i zamówienie zdalne.

Wszystkie produkty z naszej oferty wysyłamy kurierem, więc zamawiać od nas można nie wychodząc z domu lub sklepu.

O nas 2021
Zosia
O nas 2021
Ola Z.
O nas 2021
Malwina
O nas 2021
Tomasz B.
O nas 2021
Kasia
O nas 2021
Tomasz K.
Close

Ecowear

NOWOCZESNE METODY ZBIÓRKI ODZIEŻY UŻYWANEJ TO NASZA SPECJALNOŚĆ!

Ecowear

NOWOCZESNE METODY ZBIÓRKI ODZIEŻY UŻYWANEJ TO NASZA SPECJALNOŚĆ!